ZÁPAS
27.09.18 | 2. kolo | Petr Hajek | Sheil Kotecha | 6-4, 6-1 | Egypt F20 | antuka |
ŠTATISTIKY
Petr Hajek | Sheil Kotecha | |
1. podanie % | 30/50 (60%) | 28/54 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 18/28 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkom | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Petr Hajek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petr Hajek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
2-3 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Hajek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Hajek | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Petr Hajek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Sheil Kotecha | |
Petr Hajek | 2-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30 | ||
Petr Hajek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petr Hajek | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Keňa
28.03.00, 24 rokov
28.03.00, 24 rokov
Petr Hajek vs. Sheil Kotecha - Vzájomné zápasy
27.09.18 | 2. kolo | Petr Hajek | Sheil Kotecha | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Egypt F20 | antuka |
Petr Hajek form & Sheil Kotecha form
Petr Hajek - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Ainius Sabaliauskas | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.22 kvalifik. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Nico Mostardi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-4, 0-6, 1-3, - Petr Hajek - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Gabriel Decamps | 5-7, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. S D Prajwal Dev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 3-6, 0-2, - Petr Hajek - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-73, 7-5 | detail zápasu |
Sheil Kotecha - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detail zápasu |