Peter Torebko vs. Johannes Haerteis 14.06.2020

Peter Torebko vs. Johannes Haerteis 14.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

14.06.201. koloPeter Torebko Johannes Haerteis 6-3, 6-3 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
0-0Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0, 15-15, 30-40
Peter Torebko Peter Torebko podáva1-0
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40
1-1Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0, 30-0
Peter Torebko Peter Torebko podáva2-1
0-0, 15-15, 40-15
3-1Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0
Peter Torebko Peter Torebko podáva3-2
0-0, 30-0, 40-0
4-2Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0
Peter Torebko Peter Torebko podáva5-2
0-0, 15-15
5-3Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
6-3
2
Peter Torebko Peter Torebko podáva0-0
0-0
0-1Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-A
Peter Torebko Peter Torebko podáva1-1
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
1-2Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0, 30-0, 30-15
Peter Torebko Peter Torebko podáva2-2
0-0
2-3Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A
Peter Torebko Peter Torebko podáva3-3
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40
4-3Johannes Haerteis Johannes Haerteis podáva
0-0, 15-15, 40-15[BP]
Peter Torebko Peter Torebko podáva5-3
0-0
6-3

Peter Torebko
Nemecko
10.02.88, 32 rokov




334
120
247 135 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
22.02.96, 24 rokov




342
113
69 429 $
Johannes Haerteis
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Peter Torebko vs. Johannes Haerteis - Vzájomné zápasy

14.06.201. koloPeter TorebkoJohannes Haerteis6-3, 6-3 detail zápasu All Lower antuka
23.08.171. koloPeter TorebkoJohannes Haerteis7-62, 6-3 detail zápasuGermany Germany F12 antuka
13.07.152. koloPeter TorebkoJohannes Haerteis6-1, 7-65 detail zápasuGermany Germany F7 antuka

Peter Torebko - posledné zápasy

All Lower - antuka
26.06.20
1. kolo
vs. Julian Lenz2-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Julian Lenz6-3, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Kevin Krawietz4-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Maximilian Marterer6-79, 4-6 prehradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Johannes Haerteis6-3, 6-3 výhradetail zápasu
13.06.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-4, 7-60 výhradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Louis Wessels7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Marsel Ilhan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Umut Akkoyun5-7, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
07.03.20
semifinále
vs. Peter Heller3-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
06.03.20
štvrťfinále
vs. Petr Nouza6-1, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Martin Damm3-6, 6-2, 7-64 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Gokberk Saritas6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Delray Beach - tvrdý
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Cameron Norrie2-6, 2-6 prehradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
13.02.20
2. kolo
vs. Cristian Rodriguez3-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Jordi Arconada6-3, 4-6, 6-0 výhradetail zápasu
USA M25 Palm - antuka
08.02.20
štvrťfinále
vs. Daniel Dutra Da Silva6-2, 6-77, 6-75 prehradetail zápasu
07.02.20
2. kolo
vs. Alen Avidzba5-7, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
06.02.20
1. kolo
vs. Justin Butsch7-62, 6-4 výhradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
31.01.20
2. kolo
vs. Toby Alex Kodat6-4, 6-1 výhradetail zápasu
31.01.20
štvrťfinále
vs. Gianluigi Quinzi6-3, 6-74, 5-7 prehradetail zápasu
30.01.20
1. kolo
vs. Zane Khan6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M25 Saint - tvrdý I.
07.11.19
2. kolo
vs. Alexis Gautier6-4, 6-77, 0-6 prehradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Alexandre Peyrot6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
02.11.19
semifinále
vs. Alexandre Muller6-4, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
01.11.19
štvrťfinále
vs. Alexander Donski6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Alafia Ayeni3-6, 7-61, 7-65 výhradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Leonardo Taddia6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
24.10.19
2. kolo
vs. Quentin Robert (1994)3-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Alexander Donski6-1, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu

Johannes Haerteis - posledné zápasy

All Lower - antuka
26.06.20
1. kolo
vs. Max Hans Rehberg6-3, 6-2 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Daniel Masur7-63, 1-6, 7-5 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Max Hans Rehberg3-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Cedrik-Marcel Stebe4-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Peter Torebko3-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.06.20
1. kolo
vs. Sebastian Fanselow6-4, 6-4 výhradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Christoph Negritu7-65, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
USA M25 Las - tvrdý
06.03.20
2. kolo
vs. Alex Blumenberg7-63, 6-1 výhradetail zápasu
06.03.20
štvrťfinále
vs. Petros Chrysochos2-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Ryan Shane6-4, 6-4 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
27.02.20
3. kolo
vs. Cedrik-Marcel Stebe4-6, 1-6 prehradetail zápasu
26.02.20
2. kolo
vs. Juan Pablo Ficovich6-2, 7-65 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Alexander Brown6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Canada Drummondville Challenger - tvrdý I.
22.02.20
semifinále
vs. Maxime Cressy6-72, 4-6 prehradetail zápasu
21.02.20
štvrťfinále
vs. Roberto Cid1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
20.02.20
3. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen7-65, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
18.02.20
2. kolo
vs. Goncalo Oliveira7-65, 6-1 výhradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Tony Bourcet6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
24.01.20
štvrťfinále
vs. Ruben Bemelmans4-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Giulio Zeppieri3-6, 6-3, 7-65 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Jakob Aichhorn6-2, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Pablo Llamas Ruiz3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh6-4, 6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
29.10.19
1. kolo
vs. John-Patrick Smith6-73, 7-62, 6-75 prehradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Cem Ilkel5-7, 1-6 prehradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
18.10.19
štvrťfinále
vs. Julian Lenz1-6, 2-4, - Johannes Haerteis - skrečprehradetail zápasu
17.10.19
3. kolo
vs. Zdenek Kolar7-64, 7-65 výhradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Robin Haase6-4, 6-76, 7-62 výhradetail zápasu
14.10.19
1. kolo
vs. Maximilian Neuchrist6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
01.10.19
1. kolo
vs. Fabien Reboul4-6, 7-61, 3-6 prehradetail zápasu
<