ZÁPAS
28.09.09 | 1. kolo | Peter Luczak | Daniel Brands | 4-6, 6-3, 7-61 | Napoli Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Peter Luczak | Daniel Brands | |
1. podanie % | 73/87 (84%) | 64/109 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 52/73 (71%) | 46/64 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/14 (71%) | 18/45 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 45/109 (41%) | 25/87 (29%) |
Vyhrané body celkom | 107/196 (55%) | 89/196 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 5 | 7 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Peter Luczak vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
31.07.11 | kvalifik. | Daniel Brands | Peter Luczak | 7-66, 7-5 | detail zápasu | Kitzbuhel | antuka |
26.07.10 | 1. kolo | Daniel Brands | Peter Luczak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Gstaad | antuka |
28.09.09 | 1. kolo | Peter Luczak | Daniel Brands | 4-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | Napoli Challenger | antuka |
Peter Luczak form & Daniel Brands form
Peter Luczak - posledné zápasy
Bastad - antuka | ||||
19.07.15 2. kolo kval. | vs. Paul-Henri Mathieu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.15 1. kolo kval. | vs. Stefan Lindmark | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.12 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
13.01.12 2. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.12 1. kolo kval. | vs. Dominik Meffert | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.11 2. kolo kval. | vs. Andrey Golubev | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.11 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.11 1. kolo kval. | vs. Grega Zemlja | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winston Salem - tvrdý | ||||
20.08.11 1. kolo kval. | vs. Luka Gregorc | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
31.07.11 kvalifik. | vs. Daniel Brands | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.11 2. kolo kval. | vs. Colin Ebelthite | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.11 1. kolo kval. | vs. Andrej Martin | 0-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
28.07.11 2. kolo | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.11 1. kolo | vs. Alexander Sadecky | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.11 kvalifik. | vs. Roman Vogeli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.11 2. kolo kval. | vs. George Bastl | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
22.07.11 2. kolo | vs. Stephane Robert | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.11 1. kolo | vs. Ivo Klec | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
13.06.11 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
04.06.11 2. kolo kval. | vs. Andre Begemann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.11 1. kolo kval. | vs. Danai Udomchoke | 6-0, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
Furth Challenger - antuka | ||||
01.06.11 2. kolo | vs. Nikola Ciric | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
31.05.11 1. kolo | vs. Bastian Knittel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
17.05.11 1. kolo kval. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Alessandria Challenger - antuka | ||||
27.05.11 štvrťfinále | vs. Frederik Nielsen | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.11 2. kolo | vs. Julio Silva | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.11 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
10.05.11 1. kolo | vs. Nikola Mektic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
04.05.11 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.11 1. kolo | vs. Robert Farah | 6-2, 7-66 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |