ZÁPAS
21.03.17 | 1. kolo | Peter Kobelt | Uri Hai Asidon | 6-4, 6-3 | Israel F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Peter Kobelt | Uri Hai Asidon | |
1. podanie % | 34/52 (65%) | 45/73 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/34 (85%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/18 (50%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/73 (44%) | 14/52 (27%) |
Vyhrané body celkom | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 9 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.04.99, 24 rokov
21.04.99, 24 rokov
Peter Kobelt vs. Uri Hai Asidon - Vzájomné zápasy
21.03.17 | 1. kolo | Peter Kobelt | Uri Hai Asidon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Israel F2 | tvrdý |
Peter Kobelt form & Uri Hai Asidon form
Peter Kobelt - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.12.19 semifinále | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 štvrťfinále | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
05.07.19 štvrťfinále | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.19 štvrťfinále | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
20.04.19 semifinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.19 štvrťfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Uri Hai Asidon - posledné zápasy
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Danny Thomas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Edan Ziv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 6-3, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Ricky De Bruijn | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alexei Filenkov | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Stephan Gerritsen | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Alexey Prokopchuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Pavel Semidockih | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Matan Shay Ganzi | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Itai Allouche | 4-6, 2-6 | detail zápasu |