ZÁPAS
28.06.16 | 1. kolo | Peter Goldsteiner | Artsiom Dabryian | 6-0, 6-0 | Turkey F26 | antuka |
ŠTATISTIKY
Peter Goldsteiner | Artsiom Dabryian | |
1. podanie % | 17/37 (46%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 11/17 (65%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/20 (75%) | 0/12 (0%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/30 (80%) | 11/37 (30%) |
Vyhrané body celkom | 50/67 (75%) | 17/67 (25%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
10.01.93, 31 rokov
10.01.93, 31 rokov
Peter Goldsteiner vs. Artsiom Dabryian - Vzájomné zápasy
28.06.16 | 1. kolo | Peter Goldsteiner | Artsiom Dabryian | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Turkey F26 | antuka |
Peter Goldsteiner form & Artsiom Dabryian form
Peter Goldsteiner - posledné zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Artsiom Dabryian - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Zafra | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Joris Moret | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Liam Schiemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Seong-Gook Oh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Makk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Rotarov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Brendan Zackey | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Chrisjan Van Wyk | - Artsiom Dabryian - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 1-6, 6-74 | detail zápasu |