ZÁPAS
27.09.17 | 1. kolo | Peter Gojowczyk | Leonardo Mayer | 6-2, 6-2 | Chengdu | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Peter Gojowczyk | Leonardo Mayer | |
1. podanie % | 30/55 (55%) | 30/41 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/30 (90%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/25 (48%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/41 (49%) | 16/55 (29%) |
Vyhrané body celkom | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 9 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Peter Gojowczyk | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Gojowczyk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Leonardo Mayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Peter Gojowczyk vs. Leonardo Mayer - Vzájomné zápasy
27.09.17 | 1. kolo | Peter Gojowczyk | Leonardo Mayer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Chengdu | tvrdý |
15.07.14 | 1. kolo | Leonardo Mayer | Peter Gojowczyk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Hamburg | antuka |
Peter Gojowczyk form & Leonardo Mayer form
Peter Gojowczyk - posledné zápasy
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tim Handel | - | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler Challenger - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Leonardo Mayer - posledné zápasy
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham 2 - tráva | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
19.05.21 2. kolo | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
12.05.21 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
06.05.21 štvrťfinále | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.05.21 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-70, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.05.21 1. kolo | vs. Luca Vanni | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
08.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-71, 7-69, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya 2 - antuka | ||||
05.02.21 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.21 2. kolo | vs. Akira Santillan | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
28.01.21 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
25.09.20 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
09.09.20 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Milos Raonic | 3-6, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-60, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu |