ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Pavel Shchaya-Zubrov | Peetu Pohjola | 4-6, 6-3, 11-9 | M15 Helsinki | antuka |
ŠTATISTIKY
Pavel Shchaya-Zubrov | Peetu Pohjola | |
1. podanie % | 50/67 (75%) | 34/71 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/50 (70%) | 27/34 (79%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/17 (41%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 30/71 (42%) | 25/67 (37%) |
Vyhrané body celkom | 72/138 (52%) | 66/138 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Peetu Pohjola | |
0-0, 15-30 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Peetu Pohjola | |
0-0, 0-15 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Peetu Pohjola | |
0-0 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Peetu Pohjola | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Peetu Pohjola | |
Pavel Shchaya-Zubrov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Peetu Pohjola | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Peetu Pohjola | |
0-0, 15-0 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Peetu Pohjola | |
Pavel Shchaya-Zubrov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Peetu Pohjola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Peetu Pohjola | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-3 |
3 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 0-0 | |
0-0, 1-0, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
Rusko
24.06.94, 29 rokov
24.06.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
21.01.01, 23 rokov
21.01.01, 23 rokov
Pavel Shchaya-Zubrov vs. Peetu Pohjola - Vzájomné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Pavel Shchaya-Zubrov | Peetu Pohjola | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | M15 Helsinki | antuka |
Pavel Shchaya-Zubrov form & Peetu Pohjola form
Pavel Shchaya-Zubrov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
12.04.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - skreč | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Peetu Pohjola - posledné zápasy
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Belda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Harold Van Raemdonck | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Cuenin | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Enmanuel Munoz | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-1, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Merino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-77, 6-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Aleksander Orlikowski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Wojciech Marek | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Veikkolainen Jansson | 2-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-2, 6-2 | detail zápasu |