ZÁPAS
14.05.17 | finále | Pedro Cachin | Orlando Luz | 6-2, 6-1 | Spain F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Pedro Cachin | Orlando Luz | |
1. podanie % | 22/46 (48%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/22 (86%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/24 (58%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/43 (56%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pedro Cachin vs. Orlando Luz - Vzájomné zápasy
15.11.18 | 2. kolo | Pedro Cachin | Orlando Luz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
14.05.17 | finále | Pedro Cachin | Orlando Luz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Spain F13 | antuka |
Pedro Cachin form & Orlando Luz form
Pedro Cachin - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | detail zápasu |
Orlando Luz - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |