ZÁPAS
23.03.15 | 2. kolo kval. | Pavlo Zhukov | Matthew Hingley | 6-2, 6-4 | Great Britain | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
07.07.92, 31 rokov
07.07.92, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
14.01.93, 31 rokov
14.01.93, 31 rokov
Pavlo Zhukov vs. Matthew Hingley - Vzájomné zápasy
23.03.15 | 2. kolo kval. | Pavlo Zhukov | Matthew Hingley | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
Pavlo Zhukov form & Matthew Hingley form
Pavlo Zhukov - posledné zápasy
Great Britain - tvrdý I. | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Matt Frost | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.16 kvalifik. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F17 - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F16 - tvrdý | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Denis Pisarchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Yidit Huseyin Baltacy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.16 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Luke Hammond | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
13.07.15 kvalifik. | vs. Toby Mitchell (GBR) | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Nick Eeckelaers | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
06.06.15 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.03.15 kvalifik. | vs. Michael Grant | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Matthew Hingley | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Adam Chadaj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Piers Foley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Matthew Chadwick | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.15 2. kolo kval. | vs. Peter Ashley | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Christopher Morrow | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. David Parry | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo | vs. George Coupland | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.09.14 2. kolo kval. | vs. David Porter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.14 kvalifik. | vs. Chris Anguelov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Stefan Sterland-Markovic | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - tvrdý I. | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Lukas Ruepke | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Matthew Hingley - posledné zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandre Peyrot | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stamatis Kapiris | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Benedict Moerl | 6-76, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Heber Adonis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Martim Vilela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F17 - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Ruan Du Preez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - tvrdý | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Samm Butler | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - tvrdý | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Etienne Donnet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
18.02.18 | vs. Marcus Solarz Hendriks | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Odysseas Menexelis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Yankel Zemel | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Edvin Gustafsson | Edvin Gustafsson - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Rajko Mladenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F11 - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F11 - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
02.11.15 2. kolo kval. | vs. Melik Feler | 1-6, 1-6 | detail zápasu |