ZÁPAS
24.07.17 | 2. kolo kval. | Pavle Daljev | Matthew Dellavedova | 7-63, 7-5 | Belgium F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Pavle Daljev vs. Matthew Dellavedova - Vzájomné zápasy
24.07.17 | 2. kolo kval. | Pavle Daljev | Matthew Dellavedova | 7-63, 7-5 | detail zápasu | Belgium F6 | antuka |
Pavle Daljev form & Matthew Dellavedova form
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Matthew Dellavedova - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
11.04.24 štvrťfinále | vs. Yshai Oliel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detail zápasu |