Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
27.04.99, 24 rokov
27.04.99, 24 rokov
Pavle Daljev vs. Dusan Rajic - Vzájomné zápasy
24.09.20 | 1. kolo | Dusan Rajic | Pavle Daljev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
04.09.17 | 2. kolo kval. | Pavle Daljev | Dusan Rajic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
Pavle Daljev form & Dusan Rajic form
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Dusan Rajic - posledné zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Michael Zhu | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
28.12.21 kvalifik. | vs. Adil Kalyanpur | 6-75, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Talal Alabdullah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Roberto Miceli | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-2, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-76, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Dusan Obradovic | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Leon Nikolic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 2-6 | detail zápasu |