Pavel Filin vs. Mihail Khaldeev

Pavel Filin vs. Mihail Khaldeev - Belarus F2 (Minsk) - porovnanie

ZÁPAS

14.08.17kvalifik.Pavel Filin Mihail Khaldeev 6-2, 6-1 Belarus Belarus F2 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-1

Pavel Filin
Bielorusko
29.03.92, 25 rokov




887
15
15 837 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.09.94, 23 rokov







Mihail Khaldeev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Pavel Filin vs. Mihail Khaldeev - Vzájomné zápasy

14.08.17kvalifik.Pavel FilinMihail Khaldeev6-2, 6-1 detail zápasuBelarus Belarus F2 tvrdý
26.06.172. kolo kval.Pavel FilinMihail Khaldeev7-5, 6-0 detail zápasuRussia Russia F2 tvrdý

Pavel Filin - posledné zápasy

France France F2 - tvrdý I.
15.01.18
kvalifik.
vs. Mathieu Roy2-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.01.18
2. kolo kval.
vs. Robin Angles6-1, 6-1 výhradetail zápasu
France France F1 - antuka
08.01.18
1. kolo
vs. Jules Marie1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F4 - tvrdý I.
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Paulius Matulevicius6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.11.17
kvalifik.
vs. Milos Sekulic4-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
30.10.17
kvalifik.
vs. Milos Sekulic6-75, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Roberts Grinvalds6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F2 - koberec
23.10.17
kvalifik.
vs. Milos Sekulic5-7, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Gustavs Lukstins6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
07.10.17
1. kolo kval.
vs. Edan Leshem0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Almaty Challenger - antuka
30.09.17
1. kolo kval.
vs. Artem Smirnov2-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
Poland Poland F11 - antuka
02.09.17
semifinále
vs. Marcin Gawron- prehradetail zápasu
01.09.17
štvrťfinále
vs. Adam Chadaj7-64, 7-62 výhradetail zápasu
30.08.17
2. kolo
vs. Dominik Nazaruk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Pawel Jankowiak6-0, 6-2 výhradetail zápasu
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Alex Srodowski6-0, 6-0 výhradetail zápasu
28.08.17
kvalifik.
vs. Benedict Moerl6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
23.08.17
2. kolo
vs. Lloyd Glasspool1-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
22.08.17
1. kolo
vs. Sergey Betov6-4, 3-6, 7-66 výhradetail zápasu
21.08.17
1. kolo kval.
vs. Aliaksei Kanstantsinau6-1, 6-0 výhradetail zápasu
21.08.17
kvalifik.
vs. Niklas Johansson6-4, 7-62 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.17
1. kolo
vs. Vasko Mladenov3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Niklas Johansson1-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.08.17
kvalifik.
vs. Mihail Khaldeev6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F1 - tvrdý
10.08.17
štvrťfinále
vs. Marsel Ilhan5-7, 2-6 prehradetail zápasu
09.08.17
2. kolo
vs. Vasko Mladenov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
08.08.17
1. kolo
vs. Anil Yuksel6-3, 6-0 výhradetail zápasu
07.08.17
kvalifik.
vs. Ivan Yatsuk4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Russia F3 - tvrdý
03.07.17
2. kolo kval.
vs. Dmitry Mnushkin1-6, 4-6 prehradetail zápasu

Mihail Khaldeev - posledné zápasy

Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Jakub Kadora4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
20.11.17
kvalifik.
vs. Dan Added1-6, 0-2, - Mihail Khaldeev - skrečprehradetail zápasu
Estonia Estonia F4 - tvrdý I.
06.11.17
kvalifik.
vs. Filip Bergevi6-76, 1-6 prehradetail zápasu
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Dino Bonetta6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F30 - tvrdý
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Richard Torres2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F29 - tvrdý
09.10.17
1. kolo kval.
vs. Nathan Lavanchy7-5, 6-2 výhradetail zápasu
09.10.17
2. kolo kval.
vs. Yousef Khamis5-7, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
21.08.17
kvalifik.
vs. Sardor Pulatov2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Uladzislau Zhuk6-3, 6-4 výhradetail zápasu
14.08.17
kvalifik.
vs. Pavel Filin2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F5 - tvrdý
02.08.17
2. kolo
vs. Yan Sabanin3-6, 5-7 prehradetail zápasu
31.07.17
1. kolo
vs. Vitaliy Kachanovskiy6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - tvrdý
25.07.17
1. kolo
vs. Vladimir Polyakov1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F3 - tvrdý
03.07.17
2. kolo kval.
vs. Ruslan Mugtasimov7-5, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F2 - tvrdý
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Pavel Filin5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Nail Khabiyev6-3, 6-0 výhradetail zápasu
19.06.17
kvalifik.
vs. Anton Chekhov1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Uzbekistan Uzbekistan F4 - tvrdý
07.06.17
2. kolo
vs. Sanjar Fayziev3-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.06.17
1. kolo
vs. Kaza Vinayak Sharma3-0, Kaza Vinayak Sharma - skrečvýhradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Azizhon Turgunov6-1, 7-65 výhradetail zápasu
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Iqboljon Abduganiyev6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Uzbekistan Uzbekistan F3 - tvrdý
29.05.17
1. kolo kval.
vs. Aziz Dadabaev6-4, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Oz Daniel1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 6-3 výhradetail zápasu
24.04.17
kvalifik.
vs. Ran Amar3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F10 - tvrdý
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Vadym Zrazhevskyy4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F9 - tvrdý
13.03.17
2. kolo kval.
vs. Francis Casey Alcantara1-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F50 - tvrdý
12.12.16
1. kolo kval.
vs. Nicholas Nugent3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F49 - tvrdý
07.12.16
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov0-6, 3-6 prehradetail zápasu
<