Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
05.09.99, 24 rokov
05.09.99, 24 rokov
Patrik Rikl vs. Vazha Shubladze - Vzájomné zápasy
15.01.18 | 2. kolo kval. | Patrik Rikl | Vazha Shubladze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
Patrik Rikl form & Vazha Shubladze form
Patrik Rikl - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - skreč | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Vazha Shubladze - posledné zápasy
Italy F15 - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Sergey Bolotov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Aleksandre Metreveli | 5-4, Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
08.04.18 | vs. Alex Knaff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
12.02.18 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Dan Dowson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
23.01.18 kvalifik. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Gabriel Schmidt | 7-61, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Bogdan Didenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Daniils Batmanovs | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Augusto Laranja | 1-6, 0-2, - Vazha Shubladze - skreč | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Leonid Avramenko | 6-2, 3-0, Leonid Avramenko - skreč | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
11.09.17 kvalifik. | vs. Oliver Mrose | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Tomislav Brkic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-1, 6-0 | detail zápasu |