ZÁPAS
24.05.18 | 2. kolo | Patrik Rikl | Ondrej Krstev | 6-1, 6-4 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Patrik Rikl | Ondrej Krstev | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 34/59 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/33 (70%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/17 (41%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/59 (56%) | 20/50 (40%) |
Vyhrané body celkom | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Patrik Rikl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ondrej Krstev | |
Patrik Rikl | 2-0 | |
Patrik Rikl | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Patrik Rikl | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Patrik Rikl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrik Rikl | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Patrik Rikl | 2-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Patrik Rikl | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Patrik Rikl | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Patrik Rikl | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Patrik Rikl vs. Ondrej Krstev - Vzájomné zápasy
24.05.18 | 2. kolo | Patrik Rikl | Ondrej Krstev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Patrik Rikl form & Ondrej Krstev form
Patrik Rikl - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - skreč | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Ondrej Krstev - posledné zápasy
M15 Litija - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |