ZÁPAS
13.06.16 | 2. kolo kval. | Patrik Niklas-Salminen | Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 7-62 | Poland F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
21.10.95, 28 rokov
21.10.95, 28 rokov
Patrik Niklas-Salminen vs. Aliaksandr Prudnikau - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 2. kolo kval. | Patrik Niklas-Salminen | Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 7-62 | detail zápasu | Poland F4 | antuka |
Patrik Niklas-Salminen form & Aliaksandr Prudnikau form
Patrik Niklas-Salminen - posledné zápasy
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
20.05.22 štvrťfinále | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.22 2. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.11.21 štvrťfinále | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | detail zápasu |
Aliaksandr Prudnikau - posledné zápasy
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu |