ZÁPAS
16.05.16 | 2. kolo kval. | Patrick Grigoriu | Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-6, 6-2, 6-3 | Romania F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
25.03.91, 33 rokov
36 291 $
25.03.91, 33 rokov
36 291 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
07.04.98, 25 rokov
07.04.98, 25 rokov
Patrick Grigoriu vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu - Vzájomné zápasy
16.05.16 | 2. kolo kval. | Patrick Grigoriu | Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Romania F3 | antuka |
Patrick Grigoriu form & Mihnea Lorin Stefan Turcu form
Patrick Grigoriu - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 7-68, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 7-63, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
21.10.18 kvalifik. | vs. Duje Kekez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Piquerez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-0, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 6-75, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Nenad Vladusic | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.18 kvalifik. | vs. Ran Amar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 5-7, 4-4, - Patrick Grigoriu - skreč | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Mihnea Lorin Stefan Turcu - posledné zápasy
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kuszynski | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ahmad Abd Rabuh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-3, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-71, 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-5, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu |