ZÁPAS
29.11.17 | 2. kolo | Patricio Heras | Franco Agamenone | 6-0, 3-6, 7-5 | Argentina F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
Patricio Heras | Franco Agamenone | |
1. podanie % | 37/77 (48%) | 60/114 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/37 (73%) | 36/60 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/40 (60%) | 24/54 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/19 (26%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 54/114 (47%) | 26/77 (34%) |
Vyhrané body celkom | 105/191 (55%) | 86/191 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Patricio Heras vs. Franco Agamenone - Vzájomné zápasy
29.11.17 | 2. kolo | Patricio Heras | Franco Agamenone | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Argentina F11 | antuka |
30.11.15 | semifinále | Patricio Heras | Franco Agamenone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Chile F8 | antuka |
08.08.11 | 1. kolo | Patricio Heras | Franco Agamenone | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Argentina F10 | antuka |
Patricio Heras form & Franco Agamenone form
Patricio Heras - posledné zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F11 - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Tim Van Rijthoven | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Karl Friberg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F11 - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Alexander Lazov | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
10.05.18 štvrťfinále | vs. Adam Pavlasek | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.18 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Andreas Haider-Maurer | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomislav Draganja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 4-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
20.04.18 štvrťfinále | vs. Javier Marti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Federico Moreno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
01.04.18 finále | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.03.18 semifinále | vs. Orlando Luz | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
30.03.18 štvrťfinále | vs. Florent Diep | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.18 2. kolo | vs. Duje Kekez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Eduardo Agustin Torre | 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Franco Agamenone - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |