ZÁPAS
13.03.17 | 1. kolo kval. | Paolo Dagnino | Guillermo Aracena | 6-1, 6-0 | Tunisia F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
27.10.97, 26 rokov
27.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
28.09.96, 27 rokov
28.09.96, 27 rokov
Paolo Dagnino vs. Guillermo Aracena - Vzájomné zápasy
13.03.17 | 1. kolo kval. | Paolo Dagnino | Guillermo Aracena | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F10 | antuka |
Paolo Dagnino form & Guillermo Aracena form
Paolo Dagnino - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Yosvani Maturell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Thaler | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Vazquez | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 6-3, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Jevtic | 6-77, 6-74 | detail zápasu |
Guillermo Aracena - posledné zápasy
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Contreras (2003) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lacalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Edan Andree Benitez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Troche | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F3 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Jose Luis Claro | 6-2, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Iturra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Agustin Riquelme | 2-6, 2-6 | detail zápasu |