ZÁPAS
23.09.18 | kvalifik. | Palaphoom Kovapitukted | Seunghun Shin | 6-3, 6-4 | Thailand F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
11.06.94, 29 rokov
11.06.94, 29 rokov
Palaphoom Kovapitukted vs. Seunghun Shin - Vzájomné zápasy
23.09.18 | kvalifik. | Palaphoom Kovapitukted | Seunghun Shin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Thailand F4 | tvrdý |
Palaphoom Kovapitukted form & Seunghun Shin form
Palaphoom Kovapitukted - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Kasidit Samrej | 1-6, - Palaphoom Kovapitukted - skreč | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Collin Altamirano | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Omar Fields | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. James Watt | 7-63, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Blake Mott | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Siddhant Banthia | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. David Agung Susanto | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Arthur Weber | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-75, - Palaphoom Kovapitukted - skreč | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Sanhui Shin | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 7-62, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
02.07.23 finále | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Cihan Akay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Seunghun Shin - posledné zápasy
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 1-6, - Seunghun Shin - skreč | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jinyeong Kim | 2-5, - Seunghun Shin - skreč | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Sion Kwon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Young-Hoon Jeong | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Gwang Hyeon Cho | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Ken Onishi | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kangjae Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ho-Min Kang | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. David Agung Susanto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Pasawee Reansuwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Tawan Rattaseri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 3-6, 0-1, - Seunghun Shin - skreč | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Dukyoung Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Hyung-Chan Lim | 1-1, Hyung-Chan Lim - skreč | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Tae Wan Kim | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 7-610, 7-63 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Jae Hwan Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyun Bin Jin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Dong-Kyu Lee | 3-6, 2-5, Dong-Kyu Lee - skreč | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Seong Jae Han | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Jae Hwan Kim | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. A-Ram Kim | 6-2, 2-6, 5-5, - Seunghun Shin - skreč | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Da Sung Choi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Hyung-Chan Lim | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |