ZÁPAS
27.04.09 | 2. kolo | Pablo Carreno-Busta | Gerard Granollers | 1-6, 6-0, 7-5 | Spain F14 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pablo Carreno-Busta vs. Gerard Granollers - Vzájomné zápasy
25.02.13 | 1. kolo | Pablo Carreno-Busta | Gerard Granollers | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Spain F4 | antuka |
21.01.13 | 1. kolo | Pablo Carreno-Busta | Gerard Granollers | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Turkey F3 | tvrdý |
04.04.11 | 2. kolo kval. | Gerard Granollers | Pablo Carreno-Busta | 6-0, 3-6, 7-61 | detail zápasu | Casablanca | antuka |
14.09.09 | 1. kolo | Pablo Carreno-Busta | Gerard Granollers | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Spain F31 | tvrdý |
17.08.09 | 1. kolo | Pablo Carreno-Busta | Gerard Granollers | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Spain F29 | antuka |
27.04.09 | 2. kolo | Pablo Carreno-Busta | Gerard Granollers | 1-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | Spain F14 | antuka |
Pablo Carreno-Busta form & Gerard Granollers form
Pablo Carreno-Busta - posledné zápasy
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
13.02.23 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-4, 6-75, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 7-64, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.22 | vs. Marin Cilic | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
03.11.22 3. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Denis Shapovalov | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.22 2. kolo | vs. Dominic Stricker | 7-5, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Naples - tvrdý | ||||
21.10.22 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Gijon - tvrdý I. | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-716 | detail zápasu | |
12.10.22 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
04.09.22 4. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-4, 3-6, 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 3. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-1, 6-1, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-4, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 7-5, 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 6-1, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
14.08.22 finále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Daniel Evans | 7-5, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.22 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.22 3. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.22 2. kolo | vs. Holger Rune | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Gerard Granollers - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-2, 2-1, Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-711, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Luis Faria | 7-5, 7-5 | detail zápasu |