Turecko
16.08.99, 24 rokov
16.08.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.01.92, 32 rokov
28.01.92, 32 rokov
Osmancan Soyler vs. Artem Strokan - Vzájomné zápasy
06.03.17 | 1. kolo kval. | Osmancan Soyler | Artem Strokan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Turkey F9 | antuka |
Osmancan Soyler form & Artem Strokan form
Osmancan Soyler - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | - | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 3-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 7-5, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 7-62, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rok Komac | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 1-6, 0-2, - Osmancan Soyler - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. David Chelidze | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | Emir Sendogan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Artem Strokan - posledné zápasy
Italy F5 - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F4 - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Georg Winkler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F3 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-3, - Artem Strokan - skreč | detail zápasu | |
Italy F2 - antuka | ||||
08.03.18 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.18 kvalifik. | vs. Milan Radojkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Roger Jove Adsuar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F3 - antuka | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F2 - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Niklas Johansson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 0-1, - Artem Strokan - skreč | detail zápasu | |
Turkey F45 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Victor Haddad | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kuwait F1 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Robert Carter | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Sami Reinwein | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Izmir Challenger - tvrdý | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 0-2, - Artem Strokan - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.17 2. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.17 1. kolo kval. | vs. Marko Djokovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Sergey Ksenzov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.17 1. kolo kval. | vs. Gianluca Di Nicola | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Konstantin Agarev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Roni Rikkonen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
16.07.17 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.17 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 7-65, 3-2, Shalva Dzhanashia - skreč | detail zápasu |