Nemecko
24.07.01, 22 rokov
24.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
10.03.00, 24 rokov
10.03.00, 24 rokov
Osman Torski vs. Arjun Mahadevan - Vzájomné zápasy
11.02.20 | 1. kolo kval. | Osman Torski | Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Osman Torski form & Arjun Mahadevan form
Osman Torski - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 1-3, - Osman Torski - skreč | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. John Sperle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Deney Wassermann | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | Max Houkes - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ferdi Tangal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxime Hamou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Maurizio Speziali | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Arjun Mahadevan - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthav Neema | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Kabir Hans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. David Pichler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Eshan Khadeer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aryan Shah | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luke Sorensen | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Wade Hermanus | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Aayush P Bhat | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Teerameth Chimoye | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 3-6 | detail zápasu |