Oscar Otte vs. Louis Wessels 26.06.2020

Oscar Otte vs. Louis Wessels 26.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

26.06.201. koloOscar Otte Louis Wessels 6-3, 6-2 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-0
0-0, 30-0
1-0Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A
Oscar Otte Oscar Otte podáva2-0
0-0, 0-15, 40-15
3-0Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Oscar Otte Oscar Otte podáva3-1
0-0
4-1Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A
Oscar Otte Oscar Otte podáva4-2
0-0, 30-0, 30-15, 40-15
5-2Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A
Oscar Otte Oscar Otte podáva5-3
0-0
6-3
2
0-0Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-A
Oscar Otte Oscar Otte podáva0-1
0-0, 30-0, 40-15
1-1Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Oscar Otte Oscar Otte podáva1-2
0-0, 15-15, 40-30
2-2Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0
Oscar Otte Oscar Otte podáva3-2
0-0, 15-0, 40-0, 40-15
4-2Louis Wessels Louis Wessels podáva
0-0
Oscar Otte Oscar Otte podáva5-2
6-2

Oscar Otte
Nemecko
16.07.93, 27 rokov




217
231
479 742 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
27.08.98, 21 rokov




432
80
83 640 $
Louis Wessels
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Oscar Otte vs. Louis Wessels - Vzájomné zápasy

26.06.201. koloOscar OtteLouis Wessels6-3, 6-2 detail zápasu All Lower antuka
30.10.181. koloOscar OtteLouis Wessels6-3, 6-1 detail zápasuGermany Eckental Challenger koberec
11.07.171. koloOscar OtteLouis Wessels6-1, 6-4 detail zápasuGermany Braunschweig Challenger antuka

Oscar Otte - posledné zápasy

All Lower - antuka
12.07.20
1. kolo
vs. Yannick Hanfmann2-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.07.20
1. kolo
vs. Daniel Masur6-4, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
10.07.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.07.20
1. kolo
vs. Cedrik-Marcel Stebe6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Louis Wessels6-3, 6-2 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-71, 4-6 prehradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Nino Ehrenschneider6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Julian Lenz3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
19.02.20
2. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 6-74 prehradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Mathias Bourgue7-5, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
22.01.20
2. kolo
vs. Corentin Denolly4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Australia Canberra Challenger - tvrdý
08.01.20
2. kolo
vs. Henri Laaksonen6-3, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.01.20
1. kolo
vs. Lorenzo Giustino5-7, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
12.11.19
2. kolo
vs. Jan Choinski6-79, 3-6 prehradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
05.11.19
2. kolo
vs. Yannick Maden4-6, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
31.10.19
3. kolo
vs. Lloyd Harris6-4, 4-6, 6-73 prehradetail zápasu
29.10.19
2. kolo
vs. Ruben Bemelmans4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
15.10.19
1. kolo
vs. Alexei Popyrin6-76, 6-75 prehradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Cedrik-Marcel Stebe4-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Tommy Robredo6-0, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
10.10.19
3. kolo
vs. Mikael Ymer3-6, 6-1, 6-76 prehradetail zápasu
09.10.19
2. kolo
vs. Ernests Gulbis2-6, 7-65, 2-0, Ernests Gulbis - skrečvýhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Manuel Guinard6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
23.09.19
1. kolo
vs. Lucas Miedler6-75, 3-6 prehradetail zápasu
France Metz - tvrdý I.
17.09.19
1. kolo
vs. Lorenzo Sonego2-6, 6-72 prehradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Maxime Janvier2-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Artem Dubrivnyy7-63, 6-3 výhradetail zápasu

Louis Wessels - posledné zápasy

All Lower - antuka
27.06.20
1. kolo
vs. Nino Ehrenschneider6-4, 7-61 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Oscar Otte3-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Yannick Maden4-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Christoph Negritu1-6, 6-74 prehradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Yannick Maden6-3, 6-3 výhradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Peter Torebko6-74, 3-6 prehradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Christopher Heyman7-5, 3-6, 0-1, - Louis Wessels - skrečprehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Kristjan Tamm7-67, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
2. kolo
vs. Yannick Maden6-3, 6-75, 3-6 prehradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Peter Heller6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
06.02.20
2. kolo
vs. Luis Faria3-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Gauthier Onclin6-4, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Faris Zakaryia6-74, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
28.11.19
2. kolo
vs. Sarp Agabigun4-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Yanki Erel1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Daniel Masur2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
14.10.19
1. kolo
vs. Jonas Forejtek1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Nerman Fatic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Antonio Massara3-6, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
27.09.19
štvrťfinále
vs. Jacopo Berrettini1-6, 4-6 prehradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Alessandro Ingarao6-74, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Andrea Borroni6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Filip Kolasinski3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia M25 La - antuka
08.09.19
finále
vs. Bruno Sant'Anna5-7, 4-6 prehradetail zápasu
07.09.19
semifinále
vs. Guilherme Clezar1-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.09.19
štvrťfinále
vs. Arsenije Zlatanovic6-4, 5-2, Arsenije Zlatanovic - skrečvýhradetail zápasu
05.09.19
1. kolo
vs. Moez Echargui6-3, 6-3 výhradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Guy Orly Iradukunda6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Switzerland M15 Horgen - antuka
01.09.19
finále
vs. Alejandro Gonzalez6-2, 6-0 výhradetail zápasu
31.08.19
semifinále
vs. Luca Staeheli6-3, 6-2 výhradetail zápasu
<