ZÁPAS
09.08.16 | 1. kolo | Oscar Mancineiras Cornella | Benjamin Pietri | 3-6, 7-62, 6-4 | Spain F25 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Oscar Mancineiras Cornella | Benjamin Pietri | |
1. podanie % | 63/101 (62%) | 67/111 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/63 (62%) | 42/67 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/38 (47%) | 19/44 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 50/111 (45%) | 44/101 (44%) |
Vyhrané body celkom | 107/212 (50%) | 105/212 (50%) |
Dvojchyby | 10 | 4 |
Esá | 0 | 6 |
ŠTATISTIKY
Španielsko
17.02.95, 29 rokov
17.02.95, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Oscar Mancineiras Cornella vs. Benjamin Pietri - Vzájomné zápasy
09.08.16 | 1. kolo | Oscar Mancineiras Cornella | Benjamin Pietri | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | Spain F25 | tvrdý |
Oscar Mancineiras Cornella form & Benjamin Pietri form
Oscar Mancineiras Cornella - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Simeon Kostov | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Roberto Rodriguez-Vazquez | 3-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Jung Hoon Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Florent Diep | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Javier Molino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Moez Echargui | 1-6, - Oscar Mancineiras Cornella - skreč | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Marc Fornell-Mestres | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-74, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Vladislav Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Jarmo Perez Wienese | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Benjamin Pietri - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Luca Potenza | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Daan Meijer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Sanad Bouhlel | Mohamed Sanad Bouhlel - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Andrin Casanova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 7-65, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ioannis Xilas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu |