ZÁPAS
20.10.19 | 1. kolo kval. | Oscar Galimardanov | Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
24.04.00, 23 rokov
24.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.07.99, 24 rokov
30.07.99, 24 rokov
Oscar Galimardanov vs. Nabi Kustepe - Vzájomné zápasy
20.10.19 | 1. kolo kval. | Oscar Galimardanov | Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Oscar Galimardanov form & Nabi Kustepe form
Oscar Galimardanov - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Nabi Kustepe - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Luis Gomar Monio | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Batuhan Ketene | 2-6, 0-3, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Lysov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mustafa Deger Gokalp | 2-6, 1-2, - Nabi Kustepe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Sathi Reddy Chirala | 1-6, 1-6 | detail zápasu |