Orlando Luz/Rafael Matos vs. Leonardo Aboian/Maximiliano Estevez

Orlando Luz/Rafael Matos vs. Leonardo Aboian/Maximiliano Estevez - M15 Curitiba - porovnanie

ZÁPAS

24.06.191. koloOrlando Luz/Rafael Matos Leonardo Aboian/Maximiliano Estevez 7-65, 6-4 Brazil M15 Curitiba antuka

ŠTATISTIKY

6-4

Orlando Luz
Brazília
08.02.98, 22 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Argentina
20.04.98, 22 rokov







Leonardo Aboian
Rafael Matos
Brazília
06.01.96, 24 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Argentina
18.05.89, 31 rokov




Maximiliano Estevez
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Orlando Luz/Rafael Matos vs. Leonardo Aboian/Maximiliano Estevez - Vzájomné zápasy

24.06.191. koloOrlando Luz/Rafael MatosLeonardo Aboian/Maximiliano Estevez7-65, 6-4 detail zápasuBrazil M15 Curitiba antuka

Orlando Luz/Rafael Matos - posledné zápasy

Mexico Monterrey Challenger - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira7-65, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
štvrťfinále
vs. Kevin King/Luis Patino6-4, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Peter Polansky/Brayden Schnur6-73, 7-5, 12-10 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
20.02.20
štvrťfinále
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro3-6, 6-77 prehradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah6-1, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
08.02.20
semifinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Carlos Gomez-Herrera5-7, 5-7 prehradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Genaro Alberto Olivieri/Matias Zukas6-75, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Uruguay Punta Del - antuka
01.02.20
finále
vs. Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Nicolas Alvarez/Sergio Galdos7-65, 7-68 výhradetail zápasu
30.01.20
štvrťfinále
vs. Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez/Maximiliano Estevez - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Fabricio Neis6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Uruguay Montevideo Challenger - antuka
10.11.19
finále
vs. Facundo Bagnis/Andres Molteni4-6, 7-5, 10-12 prehradetail zápasu
09.11.19
semifinále
vs. Boris Arias/Federico Zeballos6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.19
štvrťfinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu/Gonzalo Villanueva7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
01.11.19
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 5-7 prehradetail zápasu
31.10.19
štvrťfinále
vs. Sergio Galdos/Diego Hidalgo6-2, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Wilson Leite/Christian Lindell6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
24.10.19
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto5-7, 7-5, 9-11 prehradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
06.10.19
finále
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli6-72, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Sergio Galdos/Leonardo Mayer Sergio Galdos/Leonardo Mayer/Maximiliano Estevez - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Federico Coria/Sumit Nagal Federico Coria/Sumit Nagal/Maximiliano Estevez - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez/Diego Hidalgo7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
09.09.19
štvrťfinále
vs. Miguel Damas/Jose Juarez Caro6-1, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Alberto Barroso Campos/Bruno Mardones4-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol/Sergi Perez Contri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Juan Beaus-Barquin/Alejandro Moya Moreno6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Roberto Cid/Jose Hernandez-Fernandez6-4, 7-64 výhradetail zápasu

Leonardo Aboian/Maximiliano Estevez - posledné zápasy

Brazil M15 Curitiba - antuka
24.06.19
1. kolo
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-75, 4-6 prehradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Gabriel Ciro Da Silva/Eduardo Ribeiro7-5, 6-75, 8-10 prehradetail zápasu
Colombia M15 Bucaramanga - antuka
22.04.19
finále
vs. Juan Sebastian Gomez/Andres Urrea7-61, 6-2 výhradetail zápasu
22.04.19
1. kolo
vs. Daniel Mora/Felipe Rojas6-4, 6-0 výhradetail zápasu
22.04.19
štvrťfinále
vs. Alejandro Hoyos Franco/Nicolas Mejia5-7, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
22.04.19
semifinále
vs. Ignacio Monzon/Fermin Tenti7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Ecuador M15 Guayaquil - antuka
15.04.19
štvrťfinále
vs. Justin Butsch/Korey Lovett7-62, 6-4 výhradetail zápasu
15.04.19
semifinále
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-2, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.04.19
finále
vs. Matyas Fuele/Sebastian Murillo6-4, 7-68 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo
vs. Rodrigo Echavarria/Andres Urrea6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F3 - antuka
24.09.18
1. kolo
vs. Luis Diego Chavez Villalpando/Nicolas Doria Medina5-7, 4-6 prehradetail zápasu
<