Orlando Luz/Rafael Matos vs. Alex Blumenberg/Joao Hinsching

Orlando Luz/Rafael Matos vs. Alex Blumenberg/Joao Hinsching - M15 Curitiba - porovnanie

ZÁPAS

24.06.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael Matos Alex Blumenberg/Joao Hinsching 6-3, 6-4 Brazil M15 Curitiba antuka

ŠTATISTIKY

6-4

Orlando Luz
Brazília
08.02.98, 22 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Brazília
15.05.92, 28 rokov







Alex Blumenberg
Rafael Matos
Brazília
06.01.96, 24 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Brazília
01.05.97, 23 rokov




Joao Hinsching
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Orlando Luz/Rafael Matos vs. Alex Blumenberg/Joao Hinsching - Vzájomné zápasy

24.06.19štvrťfináleOrlando Luz/Rafael MatosAlex Blumenberg/Joao Hinsching6-3, 6-4 detail zápasuBrazil M15 Curitiba antuka

Orlando Luz/Rafael Matos - posledné zápasy

Mexico Monterrey Challenger - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira7-65, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
štvrťfinále
vs. Kevin King/Luis Patino6-4, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Peter Polansky/Brayden Schnur6-73, 7-5, 12-10 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
20.02.20
štvrťfinále
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro3-6, 6-77 prehradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah6-1, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
08.02.20
semifinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Carlos Gomez-Herrera5-7, 5-7 prehradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Genaro Alberto Olivieri/Matias Zukas6-75, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Uruguay Punta Del - antuka
01.02.20
finále
vs. Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Nicolas Alvarez/Sergio Galdos7-65, 7-68 výhradetail zápasu
30.01.20
štvrťfinále
vs. Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez/Joao Hinsching - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Fabricio Neis6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Uruguay Montevideo Challenger - antuka
10.11.19
finále
vs. Facundo Bagnis/Andres Molteni4-6, 7-5, 10-12 prehradetail zápasu
09.11.19
semifinále
vs. Boris Arias/Federico Zeballos6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.19
štvrťfinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu/Gonzalo Villanueva7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
01.11.19
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 5-7 prehradetail zápasu
31.10.19
štvrťfinále
vs. Sergio Galdos/Diego Hidalgo6-2, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Wilson Leite/Christian Lindell6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
24.10.19
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto5-7, 7-5, 9-11 prehradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
06.10.19
finále
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli6-72, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Sergio Galdos/Leonardo Mayer Sergio Galdos/Leonardo Mayer/Joao Hinsching - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Federico Coria/Sumit Nagal Federico Coria/Sumit Nagal/Joao Hinsching - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez/Diego Hidalgo7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
09.09.19
1. kolo
vs. Juan Beaus-Barquin/Alejandro Moya Moreno6-0, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19
štvrťfinále
vs. Miguel Damas/Jose Juarez Caro6-1, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Alberto Barroso Campos/Bruno Mardones4-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol/Sergi Perez Contri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Roberto Cid/Jose Hernandez-Fernandez6-4, 7-64 výhradetail zápasu

Alex Blumenberg/Joao Hinsching - posledné zápasy

Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
09.12.19
finále
vs. Nick Hardt/Maksim Tikhomirov2-6, 3-6 prehradetail zápasu
09.12.19
1. kolo
vs. Arklon Huertas Del Pino/Michel Vernier6-3, 6-3 výhradetail zápasu
09.12.19
štvrťfinále
vs. Miguel Fernando Pereira/Hans Albert Schubert6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.12.19
semifinále
vs. Jose Olivares/Ricardo Rodriguez-Pace7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
02.12.19
štvrťfinále
vs. Arklon Huertas Del Pino/Federico Zeballos3-6, 6-73 prehradetail zápasu
02.12.19
1. kolo
vs. Alfredo Casso/Mauricio Echazu6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
25.11.19
1. kolo
vs. A.j. Catanzariti/Jody Maginley3-6, 7-64, 10-8 výhradetail zápasu
25.11.19
štvrťfinále
vs. Yoan Perez/Osmel Rivera Granja4-6, 6-2, 6-10 prehradetail zápasu
USA M15 East - tvrdý I.
18.11.19
1. kolo
vs. Jacob Dunbar/David Fox7-63, 5-7, 7-10 prehradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
14.10.19
1. kolo
vs. Mateus Alves (2001)/Christian Oliveira4-6, 6-3, 9-11 prehradetail zápasu
Brazil M15 Curitiba - antuka
24.06.19
1. kolo
vs. Facundo Juarez/Juan Bautista Otegui3-6, 6-2, 11-9 výhradetail zápasu
24.06.19
štvrťfinále
vs. Orlando Luz/Rafael Matos3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.06.19
1. kolo
vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras/Johan Alexander Rodriguez6-1, 6-3 výhradetail zápasu
10.06.19
štvrťfinále
vs. Razvan Baiant/Aron Pierce- Alex Blumenberg/Joao Hinsching - skrečprehradetail zápasu
<