INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Orlando Luz vs. Marcelo Zormann - Vzájomné zápasy
02.10.23 | kvalifik. | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Campinas Challenger | antuka |
17.04.23 | kvalifik. | Orlando Luz | Marcelo Zormann | Marcelo Zormann - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Florianopolis Challenger | antuka |
20.10.22 | 2. kolo | Marcelo Zormann | Orlando Luz | 6-3, 5-7, 4-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | M25 Rio | antuka |
15.12.16 | štvrťfinále | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 7-5, 7-67 | detail zápasu | Uruguay F3 | antuka |
01.12.16 | štvrťfinále | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Uruguay F1 | antuka |
15.10.16 | 2. kolo kval. | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
02.11.15 | 2. kolo | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Brazil F7 | antuka |
23.04.15 | 2. kolo | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Santos Challenger | antuka |
23.02.15 | 1. kolo kval. | Orlando Luz | Marcelo Zormann | 7-65, 6-4 | detail zápasu | USA F9 | antuka |
Orlando Luz form & Marcelo Zormann form
Orlando Luz - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Marcelo Zormann - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 2-3, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-4, - Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | - Marcelo Zormann - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Vina del - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
27.11.22 finále | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.22 semifinále | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.22 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | detail zápasu |