ZÁPAS
18.07.19 | 2. kolo | Orlando Luz | Kai Wehnelt | 6-74, 6-1, 6-2 | M25+H Kassel | antuka |
ŠTATISTIKY
Orlando Luz | Kai Wehnelt | |
1. podanie % | 50/85 (59%) | 47/81 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/50 (74%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 23/35 (66%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/81 (42%) | 25/85 (29%) |
Vyhrané body celkom | 94/166 (57%) | 72/166 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 10 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Kai Wehnelt | |
0-0 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Orlando Luz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Orlando Luz | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-4 | Kai Wehnelt | |
0-0 | ||
Orlando Luz | 5-6 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Orlando Luz | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-15 | ||
Orlando Luz | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
Orlando Luz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
3 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-0 | Kai Wehnelt | |
0-0 | ||
Orlando Luz | 4-0 | |
4-1 | Kai Wehnelt | |
Orlando Luz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
6-2 | Kai Wehnelt | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Orlando Luz vs. Kai Wehnelt - Vzájomné zápasy
18.07.19 | 2. kolo | Orlando Luz | Kai Wehnelt | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25+H Kassel | antuka |
Orlando Luz form & Kai Wehnelt form
Orlando Luz - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Kai Wehnelt - posledné zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu |