ZÁPAS
04.09.18 | 1. kolo | Orlando Luz | Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 7-62, 6-4 | Spain F26 | antuka |
ŠTATISTIKY
Orlando Luz | Alberto Romero De Avila Senise | |
1. podanie % | 73/114 (64%) | 59/86 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/73 (62%) | 33/59 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/41 (41%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 41/86 (48%) | 52/114 (46%) |
Vyhrané body celkom | 103/200 (52%) | 97/200 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Orlando Luz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Orlando Luz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Orlando Luz | 4-5 | |
0-0, 40-30 | ||
Orlando Luz | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
0-0 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Orlando Luz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alberto Romero De Avila Senise | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Orlando Luz | 4-4 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Orlando Luz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Orlando Luz vs. Alberto Romero De Avila Senise - Vzájomné zápasy
04.09.18 | 1. kolo | Orlando Luz | Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | Spain F26 | antuka |
Orlando Luz form & Alberto Romero De Avila Senise form
Orlando Luz - posledné zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Alberto Romero De Avila Senise - posledné zápasy
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 3-6, 1-2, Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.22 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Johan Nikles | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jakob Sude | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Frederik Press | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Dante Gennaro | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Marc Giner | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F27 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Marcos Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Daniel Brands | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Boris Arias | 6-72, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
27.07.18 štvrťfinále | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Miguel Semmler | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-74, 3-6 | detail zápasu |