ZÁPAS
26.05.14 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 6-2, 6-1 | Spain F11 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oriol Roca Batalla vs. Bernabe Zapata Miralles - Vzájomné zápasy
25.03.24 | 1. kolo | Bernabe Zapata Miralles | Oriol Roca Batalla | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Girona Challenger | antuka |
30.09.19 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Bernabe Zapata Miralles | 6-4, Bernabe Zapata Miralles - skreč | detail zápasu | Barcelona Challenger | antuka |
30.03.15 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Spain F7 | tvrdý |
26.05.14 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Spain F11 | tvrdý |
Oriol Roca Batalla form & Bernabe Zapata Miralles form
Oriol Roca Batalla - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Bernabe Zapata Miralles - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Laslo Djere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 1-6, 7-63, 3-0, Cristian Garin - skreč | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adam Walton | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 1-6, 0-2, - Bernabe Zapata Miralles - skreč | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, - Bernabe Zapata Miralles - skreč | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 Rubber 1 | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Novak Djokovic | 4-6, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrey Rublev | 7-5, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
16.07.23 finále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Cristian Garin | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Jakub Mensik | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu |