Izrael
20.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Argentina
09.09.99, 24 rokov
Izrael
26.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Argentina
16.05.99, 24 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Orel Ovil/Yankel Zemel vs. Franco Ribero/Francisco Vittar - Vzájomné zápasy
Orel Ovil form & Franco Ribero form
Orel Ovil/Yankel Zemel - posledné zápasy
Israel F5 - tvrdý |
30.04.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis/Clement Larriere | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
Israel F3 - tvrdý |
19.03.18 1. kolo | vs. Omer Touchmair/Omer Yeshaya | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
19.03.18 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte/Diego Matos | 5-7, 1-0, - Orel Ovil/Yankel Zemel - skreč | | detail zápasu |
Israel F2 - tvrdý |
12.03.18 1. kolo | vs. Tristan Da Lio/Boy Westerhof | 6-3, 4-6, 9-11 | | detail zápasu |
Israel F14 - tvrdý |
23.10.17 štvrťfinále | vs. Julian Bradley/Winston Lin | 6-75, 4-6 | | detail zápasu |
23.10.17 1. kolo | vs. Franco Ribero/Francisco Vittar | 7-5, 7-63 | | detail zápasu |
Israel F13 - tvrdý |
16.10.17 1. kolo | vs. Julian Bradley/Simon Carr | 2-6, 7-5, 11-9 | | detail zápasu |
16.10.17 semifinále | vs. Richard Gabb/Luke Johnson | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
16.10.17 štvrťfinále | vs. Clement Geens/Christopher Heyman | Clement Geens/Christopher Heyman/Francisco Vittar - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
Israel F3 - tvrdý |
27.03.17 1. kolo | vs. Gabor Borsos/Viktor Filipenko | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
Israel F17 - tvrdý |
05.12.16 štvrťfinále | vs. David Guez/Mick Lescure | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
05.12.16 1. kolo | vs. Yuriy Kovalenko/Alexandre Muller | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
Israel F15 - tvrdý |
03.10.16 1. kolo | vs. George Davies/Yuriy Kovalenko | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
03.10.16 semifinále | vs. Scott Clayton/Daniel Cukierman | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
03.10.16 štvrťfinále | vs. Amit Gabreal/Pavel Semidockih | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
Franco Ribero/Francisco Vittar - posledné zápasy
M15 Lubbock - tvrdý |
29.09.21 1. kolo | vs. William Bushamuka/Mathieu Scaglia | 6-77, 6-74 | | detail zápasu |
M15 Xativa - antuka |
04.08.21 štvrťfinále | vs. Ugo Blanchet/Mayeul Darras | 7-64, 3-6, 5-10 | | detail zápasu |
03.08.21 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos/Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 4-6, 10-7 | | detail zápasu |
M15 Buenos - antuka |
08.07.19 1. kolo | vs. Andre Miele/Joao Pedro Sorgi | 4-6, 6-3, 5-10 | | detail zápasu |
Turkey F14 - antuka |
09.04.18 1. kolo | vs. Pascal Brunner/Marc Sieber | 3-6, 1-6 | | detail zápasu |
Spain F7 - antuka |
19.03.18 1. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito/Alexander Zhurbin | 6-76, 6-4, 8-10 | | detail zápasu |
Spain F6 - antuka |
12.03.18 1. kolo | vs. Romain Barbosa/Omar Salman | 4-6, 6-4, 8-10 | | detail zápasu |
Turkey F45 - antuka |
27.11.17 1. kolo | vs. Adam Chadaj/Patryk Krolik | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
27.11.17 štvrťfinále | vs. Jakob Johansson-Holm/Daniil Klimov | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
Turkey F44 - antuka |
20.11.17 štvrťfinále | vs. Samuel Bensoussan/Francois-Arthur Vibert | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
20.11.17 semifinále | vs. Vadim Alekseenko/Pavel Nejedly | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
20.11.17 1. kolo | vs. Artem Strokan/Alexander Zhurbin | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
Israel F15 - tvrdý |
30.10.17 štvrťfinále | vs. Richard Gabb/Luke Johnson | 0-6, 2-6 | | detail zápasu |
30.10.17 1. kolo | vs. Ran Amar/Daniel Entelis | 3-6, 6-1, 11-9 | | detail zápasu |
Israel F14 - tvrdý |
23.10.17 1. kolo | vs. Orel Ovil/Yankel Zemel | 5-7, 6-73 | | detail zápasu |
Israel F13 - tvrdý |
16.10.17 1. kolo | vs. Yannai Barkai/Alexis Canter | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
Spain F21 - antuka |
10.07.17 1. kolo | vs. Paco Climent Gregori/Mikhail Korovin | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
10.07.17 štvrťfinále | vs. Ivan Gakhov/Sergio Martos Gornes | 6-75, 1-6 | | detail zápasu |
Israel F12 - tvrdý |
26.06.17 1. kolo | vs. Wilfredo Gonzalez/Aron Hiltzik | 6-72, 3-6 | | detail zápasu |
Tunisia F20 - antuka |
22.05.17 1. kolo | vs. Andre Gaspar Murta/Anis Ghorbel | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
Tunisia F19 - antuka |
15.05.17 štvrťfinále | vs. Santiago Maresca/Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 1-6 | | detail zápasu |
15.05.17 1. kolo | vs. Tomas Gerini/Agustin Suarez Gonzalez | 2-6, 6-4, 10-5 | | detail zápasu |
Egypt F24 - antuka |
12.09.16 štvrťfinále | vs. Boris Arias/Federico Zeballos | 1-6, 0-6 | | detail zápasu |
12.09.16 1. kolo | vs. Philip Bachmaier/Peter Goldsteiner | 7-63, 6-3 | | detail zápasu |