ZÁPAS
10.07.19 | 1. kolo | Oleksii Krutykh | Martin Borisiouk | 6-3, 6-2 | M15 Vilnius | antuka |
ŠTATISTIKY
Oleksii Krutykh | Martin Borisiouk | |
1. podanie % | 24/38 (63%) | 43/63 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/24 (79%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/14 (93%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 31/63 (49%) | 6/38 (16%) |
Vyhrané body celkom | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oleksii Krutykh | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Martin Borisiouk | |
0-0 | ||
Oleksii Krutykh | 3-1 | |
3-2 | Martin Borisiouk | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oleksii Krutykh | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Martin Borisiouk | |
0-0 | ||
Oleksii Krutykh | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], A-40 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
04.07.00, 23 rokov
14 097 $
04.07.00, 23 rokov
14 097 $
Oleksii Krutykh vs. Martin Borisiouk - Vzájomné zápasy
10.07.19 | 1. kolo | Oleksii Krutykh | Martin Borisiouk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Vilnius | antuka |
Oleksii Krutykh form & Martin Borisiouk form
Oleksii Krutykh - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Martin Borisiouk - posledné zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Nicholas Heng | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Ernesto Requena Leigue | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-74, 11-13 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Constantin Radu | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Tarvet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Davi Savi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Karam Hatamleh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Shu Matsuoka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Martim Simoes | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 kvalifik. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 6-75 | detail zápasu |