ZÁPAS
07.11.18 | 1. kolo | Oleksii Krutykh | Hugo Schott | 6-4, 6-1 | Czech Republic | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Oleksii Krutykh | Hugo Schott | |
1. podanie % | 40/62 (65%) | 31/58 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/40 (75%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/58 (50%) | 21/62 (34%) |
Vyhrané body celkom | 70/120 (58%) | 50/120 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oleksii Krutykh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Oleksii Krutykh | 2-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Hugo Schott | |
Oleksii Krutykh | 3-2 | |
0-0, 40-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oleksii Krutykh | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Oleksii Krutykh | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
Oleksii Krutykh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oleksii Krutykh | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Oleksii Krutykh | 4-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Oleksii Krutykh | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oleksii Krutykh vs. Hugo Schott - Vzájomné zápasy
07.11.18 | 1. kolo | Oleksii Krutykh | Hugo Schott | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Oleksii Krutykh form & Hugo Schott form
Oleksii Krutykh - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Hugo Schott - posledné zápasy
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | detail zápasu |