Ukrajina
01.11.85, 38 rokov
01.11.85, 38 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.07.97, 26 rokov
28.07.97, 26 rokov
Oleksandr Varichenko vs. Nikita Repkin - Vzájomné zápasy
07.05.18 | kvalifik. | Oleksandr Varichenko | Nikita Repkin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Ukraine F1 | antuka |
Oleksandr Varichenko form & Nikita Repkin form
Oleksandr Varichenko - posledné zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Muravyov | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Constantinos Papavasiliou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-2, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Yaroslav Sokyrka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Nazar Achour | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Dmytro Slyepkan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Mykola Leshchynskyy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Samuel Hodor | 3-6, 6-0, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Sergey Ksenzov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F27 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Efe Topac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Bogdan Didenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Dmytro Badanov | 5-5, Dmytro Badanov - skreč | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Ciumac | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Nikita Repkin - posledné zápasy
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 2-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | Ivan Sergeyev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 5-7, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rares Iliescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tim Ruehl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 7-5, 6-77, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Hembo Mathiasen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 2-6, 2-6 | detail zápasu |