ZÁPAS
04.11.19 | 2. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kanada
20.12.95, 28 rokov
20.12.95, 28 rokov
Oleksandr Ovcharenko vs. Iancu-Lustinian Ghinda - Vzájomné zápasy
04.11.19 | 2. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Oleksandr Ovcharenko form & Iancu-Lustinian Ghinda form
Oleksandr Ovcharenko - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Iancu-Lustinian Ghinda - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Jan Pleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Ahmed Mounir | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Rizzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Ali Zaghloul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Karsten Wuyts | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tomas Papik | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. James Boyd | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu |