ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Oleksandr Kokkin | Vasil Yehorov | 1-6, 6-3, 10-4 | M25 Irpin | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
01.10.97, 26 rokov
01.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.09.88, 35 rokov
22.09.88, 35 rokov
Oleksandr Kokkin vs. Vasil Yehorov - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Oleksandr Kokkin | Vasil Yehorov | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | M25 Irpin | antuka |
Oleksandr Kokkin form & Vasil Yehorov form
Oleksandr Kokkin - posledné zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Danylo Veremeychuk | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gleb Baklanov | Gleb Baklanov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu |
Vasil Yehorov - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | detail zápasu |