ZÁPAS
03.10.16 | 1. kolo kval. | Oleg Koval | Gabriele Moghini | 6-0, 6-77, 7-67 | Ukraine F6 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
14.10.95, 28 rokov
14.10.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
26.06.96, 27 rokov
13 668 $
26.06.96, 27 rokov
13 668 $
Oleg Koval vs. Gabriele Moghini - Vzájomné zápasy
03.10.16 | 1. kolo kval. | Oleg Koval | Gabriele Moghini | 6-0, 6-77, 7-67 | detail zápasu | Ukraine F6 | tvrdý |
Oleg Koval form & Gabriele Moghini form
Oleg Koval - posledné zápasy
Roja de - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ramirez Ribes | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Erik Holt-Crossman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F6 - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Mirko Cutuli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Giacomo Pantanella | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F4 - antuka | ||||
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Yuri Lorenzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tunisia F2 - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tastet | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F37 - antuka | ||||
14.12.16 1. kolo | vs. Sherif Sabry | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Jonathan Morr | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F35 - antuka | ||||
28.11.16 kvalifik. | vs. Hugo Largo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Daniil Zarichanskyy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Ivan Krivic | 2-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Egypt F33 - tvrdý | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Alexey Prokopchuk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Francesco Garzelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F32 - tvrdý | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Anurag Nenwani | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Taylor Witt | 6-72, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F6 - tvrdý | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Adrian Andrzejczuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Vladyslav Lobak | 7-65, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Ivan Derepa | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-0, 6-77, 7-67 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Vincent Van Den Honert | 1-0, Vincent Van Den Honert - skreč | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Giorgi Javakhishvili | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Kirill Komarov | 7-5, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Peter Mick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Federico Bonacia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Beauregard Treyz | 6-76, 4-6 | detail zápasu |
Gabriele Moghini - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 7-65, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Herrero | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Phillip Jordan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 4-6, - Gabriele Moghini - skreč | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. James Davis | 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 4-6 | detail zápasu |