ZÁPAS
13.05.18 | 2. kolo kval. | Oleg Besednikov | Oleksiy Shyanovskyy | 1-6, 6-3, 7-5 | Ukraine F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
20.01.99, 25 rokov
20.01.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
20.10.86, 37 rokov
20.10.86, 37 rokov
Oleg Besednikov vs. Oleksiy Shyanovskyy - Vzájomné zápasy
13.05.18 | 2. kolo kval. | Oleg Besednikov | Oleksiy Shyanovskyy | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Ukraine F2 | antuka |
Oleg Besednikov form & Oleksiy Shyanovskyy form
Oleg Besednikov - posledné zápasy
Turkey F30 - antuka | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Claudio Fortuna | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Muhammet Furkan Guldas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Vsevolod Oliynyk | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Britikov | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-1, Matvey Khomentovskiy - skreč | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Shahin Khaledan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Nazar Achour | 6-76, 0-2, - Oleg Besednikov - skreč | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Oleksiy Shyanovskyy | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
04.03.18 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Smolyakov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Paramveer Singh Bajwa | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.17 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Oleksiy Shyanovskyy - posledné zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Marat Khizriiev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Taras Ivasyshyn | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Vsevolod Oliynyk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Vadym Prynko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Alexey Prokopchuk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Melnychuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - tvrdý I. | ||||
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Nikolas Makarskyi | 4-6, 2-6 | detail zápasu |