ZÁPAS
05.09.16 | 2. kolo kval. | Ofek Amoyal | Omer Touchmair | 2-0, - skreč | Israel F11 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Izrael
24.09.99, 24 rokov
24.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.03.00, 24 rokov
28.03.00, 24 rokov
Ofek Amoyal vs. Omer Touchmair - Vzájomné zápasy
05.09.16 | 2. kolo kval. | Ofek Amoyal | Omer Touchmair | 2-0, Omer Touchmair - skreč | detail zápasu | Israel F11 | tvrdý |
19.10.15 | 1. kolo kval. | Ofek Amoyal | Omer Touchmair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
Ofek Amoyal form & Omer Touchmair form
Ofek Amoyal - posledné zápasy
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo | vs. Eyal Shyovitz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ligal Kirshenboim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 1-6, 6-4, 14-16 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Asaf Friedler | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Daniel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Joshua Luck | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Ido Zonder | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 6-710, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ran Amar | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Jesse Ross | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Omer Touchmair - posledné zápasy
Israel F10 - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detail zápasu |