ZÁPAS
18.11.19 | 2. kolo kval. | Octavio Volpi | Alexander Simion | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
29.02.00, 24 rokov
29.02.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
02.03.00, 24 rokov
02.03.00, 24 rokov
Octavio Volpi vs. Alexander Simion - Vzájomné zápasy
18.11.19 | 2. kolo kval. | Octavio Volpi | Alexander Simion | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Octavio Volpi form & Alexander Simion form
Octavio Volpi - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-4, 1-5, - Octavio Volpi - skreč | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Niklas Schell | 4-6, 0-3, - Octavio Volpi - skreč | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Karsten Wuyts | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Slyepkan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Mariano Navone | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Diego Digraci | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 4-1, Victor Ernaelsteen - skreč | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Britez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Hassan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Ignacio Vinas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Franco Feitt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Ilarion Danilchenko | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 7-64, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 0-2, - Octavio Volpi - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Pesko | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Carl Emil Overbeck | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Alexander Simion - posledné zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | detail zápasu |