ZÁPAS
26.02.19 | 2. kolo | Norbert Gombos | Sergiy Stakhovsky | 7-64, 4-6, 6-1 | Pau Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Norbert Gombos | Sergiy Stakhovsky | |
1. podanie % | 55/97 (57%) | 54/99 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/55 (80%) | 38/54 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/42 (45%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 41/99 (41%) | 34/97 (35%) |
Vyhrané body celkom | 104/196 (53%) | 92/196 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 7 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Norbert Gombos vs. Sergiy Stakhovsky - Vzájomné zápasy
19.11.21 | štvrťfinále | Sergiy Stakhovsky | Norbert Gombos | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | Pau Challenger | tvrdý I. |
26.02.19 | 2. kolo | Norbert Gombos | Sergiy Stakhovsky | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Pau Challenger | tvrdý I. |
07.11.18 | 2. kolo | Sergiy Stakhovsky | Norbert Gombos | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
19.02.18 | kvalifik. | Norbert Gombos | Sergiy Stakhovsky | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Marseille | tvrdý I. |
12.11.16 | semifinále | Norbert Gombos | Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
Norbert Gombos form & Sergiy Stakhovsky form
Norbert Gombos - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - skreč | detail zápasu |
Sergiy Stakhovsky - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
27.11.21 | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.21 semifinále | vs. Radu Albot | 2-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.21 štvrťfinále | vs. Norbert Gombos | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-3, 6-74, 7-65 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 2. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Go Soeda | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.21 semifinále | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.21 štvrťfinále | vs. Goncalo Oliveira | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.21 1. kolo | vs. Go Soeda | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Taro Daniel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.05.21 kvalifik. | vs. Denis Istomin | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Petr Vojtech | 6-3, 6-74, 7-5 | detail zápasu |