Izrael
16.11.99, 24 rokov
16.11.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
08.03.99, 25 rokov
08.03.99, 25 rokov
Nir Vodavoz vs. Ido Zonder - Vzájomné zápasy
25.06.18 | kvalifik. | Nir Vodavoz | Ido Zonder | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Israel F11 | tvrdý |
07.05.18 | kvalifik. | Nir Vodavoz | Ido Zonder | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
Nir Vodavoz form & Ido Zonder form
Nir Vodavoz - posledné zápasy
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Ido Zonder - posledné zápasy
M15 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Mark Bogdanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Roee Benya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Amit Cohen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrei Firaru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. George Agious | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 2-2, - Ido Zonder - skreč | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |