Nir Vodavoz vs. Dor Wertheimer 18.03.2018

Nir Vodavoz vs. Dor Wertheimer 18.03.2018 - Israel F3 (Tel Aviv) - porovnanie

ZÁPAS

18.03.181. kolo kval.Nir Vodavoz Dor Wertheimer 6-1, 7-5 Izrael Israel F3 tvrdý

ŠTATISTIKY

7-5

Nir Vodavoz
Izrael
16.11.99, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.03.84, 35 rokov







Dor Wertheimer
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Nir Vodavoz vs. Dor Wertheimer - Vzájomné zápasy

18.03.181. kolo kval.Nir VodavozDor Wertheimer6-1, 7-5 detail zápasuIzrael Israel F3 tvrdý

Nir Vodavoz - posledné zápasy

Bulgaria M15 Varna - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Cosmin Ontica3-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Venci Ivanov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Benjamin Niv6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Sajur - tvrdý
03.09.19
kvalifik.
vs. Preston Brown5-7, 4-6 prehradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Amit Kakon6-3, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. James Ibrahim4-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Timur Maulenov3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skrečprehradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Austria M15 Kramsach - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Austria M15 Telfs - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Andrea Picchione4-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
kvalifik.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Austria Austria F4 - antuka
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 prehradetail zápasu
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - skrečvýhradetail zápasu
Austria Austria F3 - antuka
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 prehradetail zápasu
25.06.18
kvalifik.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu

Dor Wertheimer - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
04.09.19
1. kolo
vs. Yair Sarouk3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel6-3, 6-3 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Ran Amar4-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. Ran Amar4-6, 6-3, 10-12 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Itay Shpindler6-2, 6-1 výhradetail zápasu
North Ireland M25 Dublin - koberec
30.07.19
kvalifik.
vs. Adam Jones6-73, 2-6 prehradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Adam Jones6-73, 2-6 prehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Earle7-64, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Earle7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Noah Berry2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Shahar Elbaz2-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Courtney John Lock6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Preston Brown7-5, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Michael-John Every7-63, 6-1 výhradetail zápasu
19.11.18
kvalifik.
vs. Jesse Flores4-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Victor Putter6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Joshua Luck1-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
1. kolo
vs. Yannai Barkai5-7, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Nevo Gabriely4-6, 1-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Adam Levi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
18.06.18
kvalifik.
vs. Noah Schachter2-6, 0-6 prehradetail zápasu
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Itamar Lavie6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Franco Ribero4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Yannai Barkai6-4, 1-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Itamar Lavie6-3, 6-75, 7-64 výhradetail zápasu
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
09.05.18
1. kolo
vs. Yair Sarouk5-7, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
<