Rusko
01.05.98, 25 rokov
01.05.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
20.07.99, 24 rokov
20.07.99, 24 rokov
Nikolay Kolobaev vs. Daniel Entelis - Vzájomné zápasy
15.05.17 | 2. kolo kval. | Nikolay Kolobaev | Daniel Entelis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
Nikolay Kolobaev form & Daniel Entelis form
Nikolay Kolobaev - posledné zápasy
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.04.18 kvalifik. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.18 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
04.03.18 kvalifik. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Daniel Entelis - posledné zápasy
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - skreč | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu |