ZÁPAS
28.09.18 | štvrťfinále | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Moritz Thiem | 6-2, 6-0 | Turkey F29 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nikolas Sanchez-Izquierdo | Moritz Thiem | |
1. podanie % | 34/42 (81%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/34 (74%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/8 (75%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 11/42 (26%) |
Vyhrané body celkom | 57/82 (70%) | 25/82 (30%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Moritz Thiem | |
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-0 | |
0-0, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
08.12.99, 24 rokov
08.12.99, 24 rokov
Nikolas Sanchez-Izquierdo vs. Moritz Thiem - Vzájomné zápasy
28.09.18 | štvrťfinále | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Moritz Thiem | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Turkey F29 | antuka |
Nikolas Sanchez-Izquierdo form & Moritz Thiem form
Nikolas Sanchez-Izquierdo - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adria Soriano Barrera | 0-6, - Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-0, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Parisca | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 finále | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 6-0 | detail zápasu |
Moritz Thiem - posledné zápasy
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |