INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lamine Ouahab vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo - Vzájomné zápasy
nenájdený žiaden zápas |
Lamine Ouahab form & Nikolas Sanchez-Izquierdo form
Lamine Ouahab - posledné zápasy
M15 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
12.12.20 semifinále | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.20 štvrťfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
20.11.20 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
17.11.20 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - skreč | detail zápasu |
Nikolas Sanchez-Izquierdo - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 štvrťfinále | vs. Joao Sousa | Joao Sousa - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adria Soriano Barrera | 0-6, - Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-0, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Parisca | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 finále | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |