ZÁPAS
11.07.18 | 1. kolo | Niklas Schell | Tim Ruehl | 7-5, 7-65 | Germany F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Niklas Schell | Tim Ruehl | |
1. podanie % | 68/86 (79%) | 44/82 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/68 (57%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 36/82 (44%) | 37/86 (43%) |
Vyhrané body celkom | 85/168 (51%) | 83/168 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
31.03.98, 25 rokov
31.03.98, 25 rokov
Niklas Schell vs. Tim Ruehl - Vzájomné zápasy
11.07.18 | 1. kolo | Niklas Schell | Tim Ruehl | 7-5, 7-65 | detail zápasu | Germany F7 | antuka |
Niklas Schell form & Tim Ruehl form
Niklas Schell - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Moraing | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valentin Kopeikin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Tomas Lanik | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 7-64, 4-6, 1-3, - Niklas Schell - skreč | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Robin Sanz | 6-4, 6-79, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-68, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Tim Ruehl - posledné zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 3-6, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aaron Funk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Verno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alberto Puello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Philipp Pavlenko | 6-0, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Diego Dedura-Palomero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 kvalifik. | vs. Erwin Troebinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Sydney Zick | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 3-6, 2-4, - Tim Ruehl - skreč | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 7-61, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.05.23 1. kolo | vs. Stefan Kostic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-0, 4-0, Yoav Levy - skreč | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 2-6, 3-6 | detail zápasu |