Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.05.98, 25 rokov
30.05.98, 25 rokov
Niklas Schell vs. Bulut Ozcelik - Vzájomné zápasy
07.04.18 | 1. kolo kval. | Niklas Schell | Bulut Ozcelik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Turkey F14 | antuka |
Niklas Schell form & Bulut Ozcelik form
Niklas Schell - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Moraing | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valentin Kopeikin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Tomas Lanik | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 7-64, 4-6, 1-3, - Niklas Schell - skreč | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Robin Sanz | 6-4, 6-79, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-68, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Bulut Ozcelik - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Lars Johann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 7-64, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Jordi Walder | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu |