ZÁPAS
09.10.18 | 1. kolo | Niklas Guttau | Sorin Andrei Iordache | 6-3, 5-7, 6-3 | Turkey F31 | antuka |
ŠTATISTIKY
Niklas Guttau | Sorin Andrei Iordache | |
1. podanie % | 56/81 (69%) | 67/91 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/56 (66%) | 33/67 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 46/91 (51%) | 29/81 (36%) |
Vyhrané body celkom | 98/172 (57%) | 74/172 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Niklas Guttau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Niklas Guttau | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niklas Guttau | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Niklas Guttau | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Niklas Guttau | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Niklas Guttau | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Niklas Guttau | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Niklas Guttau | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Niklas Guttau | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Niklas Guttau | 4-4 | |
Niklas Guttau | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Niklas Guttau | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Niklas Guttau | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Niklas Guttau | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Niklas Guttau | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Niklas Guttau | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sorin Andrei Iordache | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
04.09.98, 25 rokov
04.09.98, 25 rokov
Niklas Guttau vs. Sorin Andrei Iordache - Vzájomné zápasy
09.10.18 | 1. kolo | Niklas Guttau | Sorin Andrei Iordache | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Turkey F31 | antuka |
Niklas Guttau form & Sorin Andrei Iordache form
Niklas Guttau - posledné zápasy
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, - Niklas Guttau - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Shao-Fan Liu | 3-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Mirko Lagasio | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 7-66, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.06.20 1. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Joel Kuster | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 6-78, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Sorin Andrei Iordache - posledné zápasy
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu |